شرکت خدمات مسافرتی‌ امیر کبیر، ارائه دهنده و مجری تور‌های مسافرتی‌ خارجی‌، پرواز، هتل و اخذ ویزا شینگن به صورت تضمینی. 02175905809

تور های لحظه آخری

آفر تور های لحظه آخری و ارزان امروز
تور بالی 3 * تور 7 شب و 8 روز - ویژه 11 اسفند - شروع نرخ تور از 8.390.000 تومان 02175905736
تور باکو 3 * تور 4 شب - ویژه 2 فروردین - شروع نرخ تور از 4.995.000 تومان 02175905736
تور دبی 3 * تور 3 شب - ویژه 10 اسفند - شروع نرخ تور از 3.500.000 تومان 02175905736
تور مسقط 3 * تور 3 شب - ویژه 10 اسفند - شروع نرخ تور از 3.865.000 تومان 02175905736

logo-samandehi

تعطیلات کریسمس 2018

تورهای متنوع ویژه تعطیلات کریسمس 2018. اخذ ویزا تضمینی شینگن برای تور های اروپا در کریسمس 2018. تعطیلات کریسمس سراسر جهان با ۱ تا ۳ روز تفاوت برگزار میشود. تعطیلات کریسمس در اواخر نوامبر و اوایل ژانیویه صورت میگیرد. مسیحیان در تمام جهان به همراه دیگر ادیان تولد عیسی مسیح را جشن میگیرند و به فاصلهٔ چند روز سال نو میلادی را به جشن و شادی می‌پردازند. این تعطیلات همراه با فستیوال‌های خرید با تخفیفات ویژه، چراغانی و دکور‌های ویژه‌ی کریسمس در مراکز خرید و معابر اصلی‌ شهرها، و همچنین پرپأیی مهمانی‌های بزرگ صورت می‌گیرد.

اخذ ویزا تضمینی شینگن

شینگن منطقه‌ای که است که شامل ۲۶ کشور اروپایی میشود. کشور هایی که با یک ویزا شینگن میتوان به تمام آنها سفر کرد. نام منطقه و ویزا شینگن بعد از انجام قرار داد شینگن انتخاب گردید. این قرار داد شامل کشور‌های انگیلستان و جمهوری ایرلند نمی‌باشد.بعد از حملات تروریستی سال ۲۰۱۵ پاریس روادید شینگن در فرانسه و آلمان سختگیران شد.

تعطیلات کریسمس در دبی

در ابتدا لازم به ذکر است است که تعطیلات کریسمس با تعطیلات ژانویه چند روز تفاوت دارند و باید آگاهانه روز‌های سفر خود را انتخاب نمایید. اگر برای دیدن بزرگترین و طولانیترین مراسم آتشبازی جهان عازم دوبی‌ میشوید، بخاطر داشته باشید که برای دیدن این مراسم می‌بایست در تاریخ ۳۱ دسامبر در دوبی‌ حضور داشته باشید. در آخرین شب سال میلادی مردم از سرتاسر جهان در گروه‌های کوچک و بزرگ با حضور در اطراف برج خلیفه و شرکت در مهمانی‌های متعدد منطقهٔ داون تاون این شب را جشن میگیرند. تقاضای بسیار زیاد برای حضور در دوبی برای کریسمس‌ در این زمان از سال به قدری زیاد می‌باشد که تمامی‌ هتل‌ها و رستوران‌ها از چند هفته قبل بطور کامل توسط آژانس‌ها رزرو می‌باشد.

تور ترکیه دبی

تعطیلات کریسمس در مالزی

مسیحیان مقیم مالزی همه ساله تولد عیسی مسیح را همانند دیگر نقاط جهان جشن میگیرند. نشانه‌های این جشن را میتوان از مهمانی‌های خانواد‌گی تا تخفیفات ویژه مراکز خرید در مالزی مشاهده نمود. در این زمان از سال رنگ‌های سبز، قرمز، طلایی و نقره‌ای را به منظور آراستن مراکز خرید شهر استفاده می‌نمایند. بلندی‌های کمرون، این مکان که در فصل کریسمس سرد تر از همیشه میشود فضای مناسبی را با اتمسفر کریسمس در این منطقه ایجاد می‌سازد. خانه‌های کلاسیک با شومینه‌های واقعی‌ در بلندی‌های سرد، ترکیب چوب سنگ و جنگل طبیعی این مکان را بیش از پیش به مکانی مناسب جهت جشن گرفتن سال نو میلادی تبدیل می نماید. دکور‌های ویژه کریسمس نیز در ایجاد حس و حال شگفت انگیزه این منطقه بی‌ تاثیر نمی‌باشد. توریست‌ها میتواند اتاق‌های متفاوتی را در این منطقه رزرو و استفاده نمایند. سنوولک ،در مالزی شاید هیچ گاه برف نبرد، اما نمیتوان گفت که تجربهٔ این حس غیر ممکن است. در این مکان سرمای هوا در ۵ درجه سانتیگراد تنظیم شده است تا شما بتوانید از دیدن آدم برفی‌ها و پنگوئن‌های یخی ساخته شده و بسیاری اجسان دیگر کهدر شکل‌ها و اندازه‌های متفاوت که همگی‌ توسط هنرمندان ساخته میشوند را در اسنو والک مالزی مشاهده نمایید.

تور مالزی کریسمس

عطیلات کریسمس در ترکیه

تجمع در مراکز مهم با آتش بازی در شهر‌های بزرگ ترکیه،حراج‌های ویژه‌ی این تاریخ در تمامی مرکز خرید استانبول قابل استفاده می‌باشد. همه ساله در این ایام در شهر‌های بزرگ ترکیه مخصوصا استانبول مردم مشتاق با تجمع در مراکز مهم با آتش بازی تولد حضرت مسیح و سال نو را جشن میگیرند. در استانبول این شادمانی خیابانی در میدان تقسیم استانبول صورت می‌پذیرد. این مراسم‌ها با مهمانی‌های داخل هتل‌ها و رستوران‌ها کامل میشوند. برای تور‌های ویژه‌ی کریسمس در استانبول، برنامهٔ سفر خود را طوری تنظیم کنید که در تاریخ ۳۱ دسامبر در شهر استانبول باشید. یکی‌ دیگر از مکان‌های مورد توجه در ایام کریسمس در استانبول حضور در خلیج طلایی می‌باشد تا با صرف شام‌های بیاد ماندنی در این تنگه، تماشای منظرهٔ آتش بازی را از آنجا نظاره گر‌ باشند.

تور ترکیه کریسمس

مدارک مورد نیاز ویزا شینگن

ویزای شنگن، پاسپورت با حداقل شش ماه اعتبار - دو قطعه عکس - اصل شناسنامه، پرینت حساب بانکی‌، سند ملکی‌، گواهی اشتغال به کار. برای کسانی که اولین بار ویزای شینگن دریافت میکنند امکان ویزا با اعتبار بیش از 15 روز میسر نمیباشد. اما اخذ ویزای بیشتر از ۱۵ روزه برای کسانی که قبلا حداقل یک ویزای شینگن در پاسپورت خود داشته اند امکانپذیر میباشد.

تور اروپا کریسمس

وقت سفارت و ویزای شنگن

مفتخریم با ارائه خدمات ویزا، و ارائه وقت سفارت به صورت VIP شما عزیزان را در انجام امور سفر به اروپا همراهی نمائیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر در باره نحو دریافت وقت سفارت با شماره‌های 1815 و یا 02175905000 تماس حاصل نمایید.

Cinque Terre
Cinque Terre
Cinque Terre
Cinque Terre

تهران سعادت آباد بالاتر از میدان کاج عبقری دوم بلوار بهزاد شمالی مجتمع تندیس طبقه 1 واحد 7

فیسبوک امیرکبیر اینستاگرام امیرکبیر تلگرام امیرکبیر تویتر امیرکبیر یوتیوب امیرکبیر لینکدین امیرکبیر گوگل پلاس امیرکبیر