تلفن تماس امیر کبیر - ۰۲۱۷۵۹۰۵۰۰۰

تور کوش آداسی

تور کوش آداسی با پرواز مستقیم ترک و ایرانی. هتل‌های ۳ تا ۵ ستاره با خدمات کامل در کوش آداسی ترکیه. تور کوش آداسی شامل پرواز، ، هتل، گشت، ترانسفر، بیمه‌ و لیدر فارسی زبان می‌باشد. تور لحظه آخری کوش آداسی به علت نبود نیاز به ویزا برای ورود به کوش آداسی عمدتا به صورت روزانه موجود میباشد.

تور لحظه آخری کوش آداسی 97

تابستان امسال نیز مفتخریم با ارائه تور کوش آداسی به صورت سیستمی و تور کوش آداسی لحظه آخری به مسافرین با پرواز های ایرانی و ترک به صورت چارتر و سیستمی در خدمت شما عزیزان می باشیم.

پرواز اطلس گلوبال
6 شب و 7 روز
5440000 تومان

تور کوش آداسی لحظه آخری

امیر کبیر به علت داشتن پرواز‌های چارتر به شهر های ترکیه مخصوصا کوش آداسی‌ و همچنین قرار داد با کارگزاران معتبر ترک در ترکیه امکان ارائه تور لحظه آخری کوش آداسی را دارا می‌باشد. برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۷۵۹۰۵۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

قیمت تور کوش آداسی تابستان 97

امیرکبیر مجری تور و چارترکننده پرواز های کوش آداسی بوده و به همین دلیل مجری ارزانتربن تور کوش آداسی با بهترین پرواز های ترک و ایرانی در بهترین ساعات پروازی میباشد. قیمت تور کوش آداسی تابستان 97 در شرکت مسافرتی امیرکبیر ارزانترین بوده و در عین حال ارائه دهنده پرواز های با کیفیت و هتل های تاپ در کوش آداسی میباشد.

ویزا ترکیه

ویزا ترکیه، گردشگران ایرانی برای سفر به ترکیه نیاز به ویزا نخواهند داشت، تور کوش آداسی ترکیه شامل پرواز هتل بیمه‌ و ترانسفر می‌باشد که نیازی به ویزا ترکیه نخواهد داشت. لازم به ذکر است کمترین حد اعتبار پاسپورت برای سفر به ترکیه ۶ ماه می‌باشد.

تور کوش آداسی پرواز مستقیم

پرواز به کوش آداسی با انواع مختلف شرکت های هواپیمایی ترک از جمله اطلس گلوبال ، ترکیش، پگاسوس و سایر شرکت های هواپیمایی از جمله آذربایجان ایر، فلای دبی و ...انجام می شود ام نکته بسیار مهم که باید به آن توجه داشته باشید این است که این پرواز ها به صورت مستقیم و بدون توقف انجام نمی شود و در استانبول و یا شهرهای دیگر توقف می کند که همین امرسبب می شود که مسافران مدت زمان بیشتری در طول پرواز باشند و در هنگام توقف در مسیرهای میانی زمان زیادی را ازدست بدهند که هم سبب می شود از مدت زمان تورشان کم شود و هم خستگی زیادی را تحمل کنند. خبر خوب برای شما عزیزان این است که هواپیمایی اطلس گلوبال برای بار اول پروازهای مستقیم به کوش آداسی را بدون توقف در طول مسیر ، برای ایام تابستان برنامه ریزی و اجرا می کند و خبر خوب مهم دیگر این است که هواپیمایی اطلس گلوبال مسافران خود را در فرودگاه اصلی کوش آداسی AYT همراهی می کند و دیگر مسافران به فرودگاه های اطراف شهر برای پیاده و سوار شدن از هواپیما ، نمی روند و ترانسفر نمی شوند.

تور های لحظه آخری

آفر تور های لحظه آخری و ارزان امروز
تور آنتالیا orange county kemer لحظه آخری 5 * 5.990.000 تومان 02175905000
تور استانبول ARACH HOTEL 3 * 29000000 تومان 02175905000
تور بدروم 14اردیبهشت isis hotel 5* 5 * 58900000 تومان 02175905000
تور کوش آداسی 14اردیبهشت ladonia alkoclar 5 * 45900000 تومان 02175905000

اطلاعات گردشگری

شرکت خدمات مسافرتی‌ امیر کبیر، ارائه دهنده و مجری تور‌های مسافرتی‌ خارجی‌، پرواز، هتل و اخذ ویزا شینگن به صورت تضمینی. 02175905809

تهران سعادت آباد بالاتر از میدان کاج عبقری دوم بلوار بهزاد شمالی مجتمع تندیس طبقه 1 واحد 7

فیسبوک امیرکبیر اینستاگرام امیرکبیر تلگرام امیرکبیر تویتر امیرکبیر یوتیوب امیرکبیر لینکدین امیرکبیر گوگل پلاس امیرکبیر