تلفن تماس امیر کبیر - ۰۲۱۷۵۹۰۵۰۰۰

جشنواره ها و رویدادهای فرهنگی در بالی

جشنواره ها و فستیوال های بالی، بخشی از جاذبه ها و معرفی کننده سنت و فرهنگ بالی است که جشن آب، نور،بوفالو، بادبادک و.. از جمله آن هاست.

این مقاله درمورد اندونزی شهر بالی میباشد

این جشنواره و رویداد ها نمایش دهنده هنر های غنی و ویژگی های فرهنگی است که بالی را از هر مقصد دیگری جدا می کند.برخی از این جشنواره ها و رویدادهای فرهنگی منحصر به فرد در تقویم این کشور از مدتها پیش آورده شده است و دولت برای برگزاری آنها از مدت ها قبل برنامه ریزی می کند بر همین اساس شما می توانید تاریخ سفر خود را با این رویدادها هماهنگ کنید تا شاهد این جشنواره های رنگارنگ و دیدنی از نزدیک باشید و هرچه بیشتر از سفر خود لذت ببرید. ما در این مقاله برای شما لیستی از این جشنواره ها را تهیه کرده ایم تا شما هرچه بیشتر درباره آن ها اطلاعات کسب کنید.

جشنواره نور

این جشنواره در منطقه Nusa Dua که تمام جزیره را روشن می کند. این جشنواره از 14 ژانویه 2018 آغاز می شود و از ساعت 15:00 تا 21:00 ادامه خواهد داشت.. تم این جشنواره شامل فانوس ها و بالون های رنگارنگ ، تزئینات زیبا و جالب همراه با موسیقی و نمایش های زنده در کنار غذا و نوشیدنی های خوشمزه می باشد.

جشنواره خلیج Pemuteran

لذت بردن از زیبایی خلیج Pemuteran از طریق این جشنواره محلی سالانه که نمایش دهنده فرهنگ و هنر بالی می باشد و همراه با رقص های عجیب و غریب و موسیقی زنده، برگزار می شود. این جشنواره با تاکید برغواصی و گردشگری به یک رویداد برجسته در این منطقه تبدیل شده است.

جشن شب سال نو

گرچه غالب مردم جزیره هندو ،بودایی هستند اما در طول کریسمس، مسیحیان بالی در کلیساها جمع می شوند و مراسم سال نو میلادی را بزگزار می کنند و جشن شب سال نو که در سرتاسر بالی در مناطق مختلف همراه با آتش بازی و نمایش های زنده و موسیقی و رقص و پایکوپی بر گزار می شود .همچنین هتل ها نیز مراسم های ویژه ای برای جشن سال نو دارند.

جشنواره بادبادک

جشنواره بادبادک که هر ساله بین ماه های ژوئیه و اوت (گاهی اوت تا اکتبر) با مساعد بودن آب و هوا در کنار ساحل برگزار می شود و در آن صدها نفر در گروه های متفاوت از سراسر جزیره با بادبادک های رنگارنگ در اشکال و اندازه های مختلف با هم به رقابت می پردازند. این جشن در بالی به عنوان جشنواره فصلی کشاورزی و به منظور شکرگزاری برای فراوانی محصولات و برداشت آن ها برگزار می شود.

جشنواره آب

Omed-Omedan جشن سنتی روستای Sesetan است که در این روز مردمان روستا به خیابان می روند که ودر دو گروه مقابل هم قرار میگیرند و با آب پاشیدن به هم با یکدیگر به مسابقه می پردازند.

جشنواره گالونگان

مهمترین جشنواره مذهبی بالی است که در کل جزیره برگزار می شود و یک رویداد سالانه که با سال wuku هماهنگ است. اعتقاد بر این است که در این دوره ده روز، تمام خدایان بالیایی برای جشن به زمین می آیند.

در جشنواره Galungan بالییایی ها در آخرین روز از جشنواره که مهم ترین روز می باشد بهترین لباس ها و جواهرات خود را می پوشند روز است، ودر مراسمی مذهبی به عبادت و نماز می پردازند.

جشن بوفالو

این جشنواره که شبب جلب گردشگری منطقه می شود و گروه ها ی مختلف برای شرکت و مشاهده این رقابت می آیند جالب است که بدانید که بوفالو ها را با تزئینات و لباس های مخصوص به شکل جالبی آراسته می کنند و قبل مسابقه به رژه در می آورند.در انتهای مسابقه بعد از برگزاری نمایش های هنری و سرگرم کننده به برنده جامی به عنوان قهرمانی داده می شود.

نویسنده : فریبا فرقانی

جهت تهیه تور, بلیط و هتل بالی در اندونزی با امیر کبیر02175905100 تماس بگیرید

مقاله جشنواره ها و رویدادهای فرهنگی در بالی را با دوستان و مسافران خود به اشتراک بگذارید

facebook Twitter Google+ LinkedIn Telegram

تور های لحظه آخری

آفر تور های لحظه آخری و ارزان امروز
تور استانبول 3 * 1780000 تومان 02175905724
تور بالی 3 * 6730000 تومان 02175905724
تور آنتالیا پروازاطلس گلوبال 4 * 2650000 تومان 02175905724
تور آنتالیا 4 * 2650000 تومان 02175905724

اطلاعات گردشگری

شرکت خدمات مسافرتی‌ امیر کبیر، ارائه دهنده و مجری تور‌های مسافرتی‌ خارجی‌، پرواز، هتل و اخذ ویزا شینگن به صورت تضمینی. 02175905809

تهران سعادت آباد بالاتر از میدان کاج عبقری دوم بلوار بهزاد شمالی مجتمع تندیس طبقه 1 واحد 7

فیسبوک امیرکبیر اینستاگرام امیرکبیر تلگرام امیرکبیر تویتر امیرکبیر یوتیوب امیرکبیر لینکدین امیرکبیر گوگل پلاس امیرکبیر