تلفن تماس امیر کبیر - ۰۲۱۷۵۹۰۵۰۰۰

شرکت خدمات مسافرتی‌ امیر کبیر، ارائه دهنده و مجری تور‌های مسافرتی‌ خارجی‌، پرواز، هتل و اخذ ویزا شینگن به صورت تضمینی. 02175905809

هتل4 ستاره هتل آپارتمان امارات گرند - emirates grand hotel apartments

هتل آپارتمان امارات گرند
یکی دیگر از بهترین هتل های دبی هتل آپارتمان امارات گرند می باشد که دارای استخر روباز و سالن آبگرم است.تمامی اتاق ها دارای امکانات مناسب شامل تخت خواب و تلویزیون و مبلمان می باشند و رستوران ها نیز انواع غذاها و نوشیدنی ها را در اختیار افراد قرار می دهند.سالن ماساژ و سالن بدنسازی نیز وجود دارد.
درباره هتل هتل آپارتمان امارات گرند بیشتر بدانید

هتل4 ستاره تریدرز ابوظبی - traders abu dhabi

تریدرز ابوظبی
هتل تریدز ابوظبی یکی از بهترین هتل های دبی می باشد که دارای ساحل اختصاصی است و استخر روباز به همراه سالن آبگرم نیز از دیگر خدمات رفاهی هتل به حساب می آید.رستوران های هتل دارای انواع غذاهای بین المللی و نوشیدنی ها می باشد که برای مهمانان سرو می کنند.سالنی برای ماساژ و سالن بدنسازی نیز وجود دارد.اتاق های هتل نیز تمامی امکانات رفاهی را شامل می شوند.
درباره هتل تریدرز ابوظبی بیشتر بدانید

هتل5 ستاره جود پالاس - jood palace

جود پالاس
هتل جود پالاس یکی از بهترین هتل های دبی می باشد که دارای اتاق های بسیار زیبا با طراحی های مدرن است و تخت خواب و مبلمان های شیکی دراتاق ها وجود دارد.استخر روباز زیبایی بر روی پشت بام هتل جود پالاس وجود دارد که مهمانان در همه ی سنین می توانند از آن استفاده کنند.از دیگر خدمات هتل می توان وجود فضایی برای آبگرم و سالن بدنسازی است تا افراد بتوانند از این امکانات استفاده کنند.مراکز خریدی در اطراف هتل جود پالاس وجود دارد که افراد می توانند برای خرید به آن منطقه بروند.رستوران های موجود در هتل انواع غذاها و نوشیدنی های بین المللی را در اختیار افراد قرار می دهند.
درباره هتل جود پالاس بیشتر بدانید

هتل4 ستاره گورا - gevora

گورا
هتل گورا یکی از بلندترین هتل های موجود در دبی می باشد که می توان گفت یکی از بهترین هتل های دبی است.رستوران هایی در هتل گورا وجود دارد که انواع غذاهای بین المللی را در اختیار مهمانان قرار می دهد.استخر روبازی برای سرگرمی مهمانان در نظر گرفته شده است و افراد می توانند در کنار استخر نوشیدنی های متفاوت و خنک میل کنند.هتل گورا دارای سالن بدنسازی برای بانوان و آقایان است.در اطراف هتل گورا نیز امکانات مختلف وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید.به طور کلی می توان گفت اگر قصد سفر به دبی را دارید یکی از بهترین هتل هایی که می توانید انتخاب کنید هتل گورا است.
درباره هتل گورا بیشتر بدانید

هتل3 ستاره میفر - mayfair

میفر
هتل میفر یکی از هتل های دبی می باشد که دارای استخر روباز برای سرگرمی مهمانان است.اتاق های هتل میفر تمامی امکانات را در اختیار مهمانان قرار می دهند و تجهیزات اتاق ها شامل تلویزیون و مبلمان و تخت خواب می باشد.سالن بدنسازی نیز در هتل میفر وجود دارد.رستوران نیز انواع غذاها و نوشیدنی ها را در اختیار مهمانان قرار می دهد.هتل میفر از هتل هایی می باشد که گردشگران زیادی را به خود جذب می کند.
درباره هتل میفر بیشتر بدانید

هتل5 ستاره ویوانتا بای تاج - vivanta by taj

ویوانتا بای تاج
هتل ویوانتا بای تاج یکی از هتل های 5 ستاره لوکس در هند می باشد که طراحی بسیار زیبا و مدرنی دارد.اتاق خواب ها دارای تجهیزات کامل می باشد که شامل تخت خواب و مبلمان و تلویزیون به همراه تراس هایی رو به منظره ی زیبا است.رستوران ها و بارها انواع غذاها و نوشیدنی ها را در اختیار افراد قرار می دهند.اگر قصد سفر به دهلی را دارید بهترین گزینه رفتن به هتل ویوانتا بای تاج می باشد.
درباره هتل ویوانتا بای تاج بیشتر بدانید

هتل4 ستاره رویال ارکید سنترال - royal orchid central

رویال ارکید سنترال
هتل رویال ارکید سنترال یکی از بهترین هتل های هند می باشد که دارای استخر روباز است.تمامی اتاق ها دارای تجهیزات مناسب می باشند ورستوران ها نیز در داخل و خارج مجموعه وجود دارند که انواع غذاها و نوشیدنی ها را در اختیار افراد قرار می دهند.
درباره هتل رویال ارکید سنترال بیشتر بدانید

هتل4 ستاره وایبز لالیت - vibes by the lalit traveller

وایبز لالیت
هتل وایبز لالیت یکی از هتل های هند می باشد که دارای استخری روباز برای سرگرمی مهمانان است.اتاقهای هتل دارای تمامی تجهیزات مناسب مثل مبلمان و تلویزیون و تخت خواب می باشد.سالن بدنسازی از دیگر خدمات هتل به حساب می آید.رستوران نیز غذاهای مخصوص هندی و بین المللی را در اختیار افراد قرار می دهد.
درباره هتل وایبز لالیت بیشتر بدانید

هتل5 ستاره نووتل گوا دونا سیلویا - novotel goa dona sylvia

نووتل  گوا دونا سیلویا
طراحی دکوراسیون هتل نووتل گوا به سبک مدرن می باشد و دارای اتاق های متفاوت با تجهیزات رفاهی می باشد.استخر روباز و سالن بدنسازی وجود دارد و برای سرگرمی بیشتر مهمانان زمین های بازی در نظر گرفته شده است.در رستوران ها نیز انواع غذاهای بین المللی سرو می شود.
درباره هتل نووتل گوا دونا سیلویا بیشتر بدانید

هتل5 ستاره ریزورت ریو - resort rio

ریزورت ریو
یکی از هتل های زیبا در گوا هتل ریزورت ریو می باشد که دارای نمای بسیار زیبایی می باشد.اتاق ها دارای تمامی امکانات می باشد و در هر اتاق تلویزیون و تخت خواب وجود دارد.رستوران هتل انواع غذاهای محلی و سنتی را سرو می کند و نوشیدنی های فصل نیز در اختیار مهمانان قرار می دهد.
درباره هتل ریزورت ریو بیشتر بدانید

اطلاعات گردشگری

تهران سعادت آباد بالاتر از میدان کاج عبقری دوم بلوار بهزاد شمالی مجتمع تندیس طبقه 1 واحد 7

فیسبوک امیرکبیر اینستاگرام امیرکبیر تلگرام امیرکبیر تویتر امیرکبیر یوتیوب امیرکبیر لینکدین امیرکبیر گوگل پلاس امیرکبیر