تلفن تماس امیر کبیر - ۰۲۱۷۵۹۰۵۰۰۰

شرکت خدمات مسافرتی‌ امیر کبیر، ارائه دهنده و مجری تور‌های مسافرتی‌ خارجی‌، پرواز، هتل و اخذ ویزا شینگن به صورت تضمینی. 02175905809

هتل3 ستاره اتپ بلوار - etap bulvar

اتپ بلوار
در رستوران هتل اتپ بلوار انواع غذاهای بین المللی سرو می شود.هتل دارای اتاق هایی با تجهیزات تخت و تلویزیون و مبلمان می باشد.
درباره هتل اتپ بلوار بیشتر بدانید

هتل5 ستاره موون پیک - movenpick

موون پیک
هتل موون پیک دارای سونا و سالن ماساژ می باشد همچنین دارای استخر سرپوشیده نیز است.اتاق های هتل موون پیک دارای تخت خواب و مبلمان می باشدورستوران نیز با انواع غذاها در اختیار مهمانان قرار گرفته است.
درباره هتل موون پیک بیشتر بدانید

هتل5 ستاره سوئیس - swiss

سوئیس
طراحی اتاق های هتل به سبک معاصر است و دارای مبلمان و تخت خواب وتلویزیون می باشد.رستوران ها و کافی شاپ ها با انواع غذاهای بین المللی در هتل سوئیس وجود دارد.استخر سرپوشیده نیز وجود دارد.
درباره هتل سوئیس بیشتر بدانید

هتل5 ستاره شرایتون - sheraton

شرایتون
اتاق های هتل شرایتون دارای تجهیزات مناسب مثل تلویزیون و تخت خواب و مبلمان می باشد.همچنین از خدمات تفریحی می توان استخر سرپوشیده و زمین های بازی مثل زمین تنیس را نام برد.انواع رستوران ها و کافی شاپ های لوکس با انواع غذاها و نوشیدنی ها وجود دارد.
درباره هتل شرایتون بیشتر بدانید

هتل5 ستاره هیلتون سا - hiltonsa

هیلتون سا
هتل هیلتون سا هتل شیکی است که دارای خدمات تفریحی از جمله استخر سرپوشیده است و برای آرامش بیشتر مسافران دارای سالن ماساژ می باشد.فاصله ی هتل هیلتون سا تا فرودگاه آنکارا 45 کیلومتر می باشد.رستوران شیکی نیز در هتل هیلتون سا وجود دارد که دارای انواع غذاهای مختلف می باشد.
درباره هتل هیلتون سا بیشتر بدانید

هتل5 ستاره گرند - grand

گرند
هتل گرند هتلی لوکس به همراه استخر سرپوشیده و سالن بدنسازی و سالن ماساژ می باشد.اتاق های هتل به صورت مدرن طراحی شده است.رستوران ها انواع غذاهای بین المللی را سرو می کند و در اختیار مهمانان قرار می دهد.هتل گرند با فرودگاه آنکارا 30 کیلومتر فاصله دارد.
درباره هتل گرند بیشتر بدانید

هتل4 ستاره میداس - midas

میداس
هتل میداس از هتل های لوکسی است و دارای اتاق های با تجهیزات کافی است.همچنین دارای جکوزی و ماساژ می باشد.هتل میداس دارای رستوران نیز می باشد که انواع غذاها و نوسیدنی ها را در اختیار توریستان قرار می دهند.
درباره هتل میداس بیشتر بدانید

هتل4 ستاره رادیسون بلو - radisson blu

رادیسون بلو
هتل رادیسون بلو دارای اتاق های شیک با تمامی امکانات از جمله مبلمان و تخت و...در هتل رادیسون بلو رستورانی وجود دارد که انواع غذاها و نوشیدنی ها را در اختیار مهمانان قرار می دهد.فاصله ی هتل با فرودگاه بین المللی آنکارا 22 کیلومتر است.سالن بدنسازی و سونا نیز در هتل رادیسون بلو وجود دارد.
درباره هتل رادیسون بلو بیشتر بدانید

هتل4 ستاره بست وسترن 2000 - best western 2000

بست وسترن 2000
یکی از بهترین هتل های موجود در آنکارا هتل بست وسترن است که طراحی اتاق هایش مدرن و شیک به همراه تمامی تجهیزات مورد نیازمی باشد.در هتل بست وسترن رستوران نیز وجود دارد و تمامی غذاهای خوشمزه را در اختیار مهمانان قرار می دهند.
درباره هتل بست وسترن 2000 بیشتر بدانید

هتل4 ستاره رویال آنکارا - royal ankara

رویال آنکارا
هتل رویال هتلی است که دارای رستوران است که انواع غذاهای محلی را سرو می کند.رویال آنکارا دارای اتاق خواب هایی با انواع تجهیزات مورد نیاز مهمانان است.برای ایجاد آرامش بیشتر مسافران مراکز اسپا در نظر گرفته شده است.فاصله ی هتل رویال با فرودگاه آنکارا 30 کیلومتر است.
درباره هتل رویال آنکارا بیشتر بدانید

اطلاعات گردشگری

تهران سعادت آباد بالاتر از میدان کاج عبقری دوم بلوار بهزاد شمالی مجتمع تندیس طبقه 1 واحد 7

فیسبوک امیرکبیر اینستاگرام امیرکبیر تلگرام امیرکبیر تویتر امیرکبیر یوتیوب امیرکبیر لینکدین امیرکبیر گوگل پلاس امیرکبیر