تلفن تماس امیر کبیر - ۰۲۱۷۵۹۰۵۰۰۰

ویزا شنگن

اطلاعات درباره مدارک مورد نیاز برای ویزا شنگن و شرایط سفر به اروپا منطقه شنگن. امیرکبیر مفتخر است ویزا شنگن متقاضیان را به صورت تضمینی ارایه دهد

اخذ ویزا شنگن

برای اخذ ویزا شنگن از مشاوره رایگان کارشناسان شرکت مسافرتی‌ امیر کبیر بهره‌مند گردید. انجام مراحل اخذ ویزا شنگن از ابتدا تا پایان درخواست از جمله خدمات اخذ ویزا شنگن می‌باشد. اطلاعات درباره مدارک مورد نیاز برای ویزا شنگن و شرایط سفر به اروپا منطقه شنگن. امیرکبیر مفتخر است ویزای شنگن متقاضیان را به صورت تضمینی ارایه دهد

آفر ویژه تور اروپا و ویزا شنگن تضمینی

ورود VIP به سفارت، اخذ ویزا شنگن و تور مسافرتی‌ به اسپانیا و اتریش، با امیر کبیر تماس بگیرید ۰۲۱۷۵۹۰۵۰۰۰

وقت VIP سفارت

ورود به سفارت، اخذ ویزا شنگن و تور مسافرتی‌ به اسپانیا و اتریش VIP سفارت، با امیر کبیر تماس بگیرید ۰۲۱۷۵۹۰۵۰۰۰

ماهان
4 شب و 5 روز
590 تومان


ایران ایر
5 شب و 6 روز
710 تومان

ویزا شنگن تضمینی

اخذ ویزا شنگن تضمینی ممکن است. در این روش شرکت مسافرتی‌ امیر کبیر با پرداخت مبلغی به عنوان ضمانت بازگشت شما از کشور مقصد و همچنین ارائه دعوتنامه معتبر ویزا شنگن تضمینی را به شما ارائه میدهد.

منطقه شنگن و اعتبار ویزا شنگن

منطقه‌ای که شامل ۲۶ کشور اروپایی می‌باشد. کشور هایی که با یک ویزا شنگن میتوان به تمام آنها سفر کرد. نام منطقه و ویزا شنگن بعد از انجام قرار داد شنگن انتخاب گردید. این قرار داد شامل کشور‌های انگیلستان و جمهوری ایرلند نمی‌باشد.بعد از حملات تروریستی سال ۲۰۱۵ پاریس روادید شنگن در فرانسه و آلمان سختگیرانه شد.

ویزا تضمینی کانادا

برای دریافت ویزا کانادا حتما نیاز به یک مشاور خواهید داشت. انجام مراحل دریافت ویزا و مشاوره در تهییه مدارک را از ما بخواهید.

ویزا مولتی 5 ساله کانادا

دارنده ویزا مولتی 5 ساله کانادا مجاز به ورود و خروج در هر زمان و از هر مرزی خواهد بود. هنگام تقاضای ویزای مسافرتی، به جای ویزای تک ورودی Single-entry تقاضای ویزای چندگانه Multiple-entry بدهید. رای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ویزا انگلستان

مشاوره کامل، انجام مراحل و در خواست‌های مورد نیاز به همراه تهیه مدارک مورد نیاز برای ویزا انگلستان را به متقزین گرامی‌ ارائه میدهیم.

پیکاپ پاسپورت

با توجه به اینکه برای دریافت ویزا نیزی به حضور فرد در سفارت نیست پاسپورت‌ها را از طریق پست‌های معتبر و اشخاص قابل اطمینان به سفارت‌ها تحویل و دریافت کرد. این اقدام را پیکاپ پاسپورت میگویند. امیرکبیر پیکاپ پاسپورا کانادا, پیکاپ پاسپورا انگلستان, پیکاپ پاسپورا آمریکا را برای شما عزیزان انجا میدهد.

اطلاعات درباره ویزا شنگن و منطقه شنگن را به اشتراک بگذارید

facebook Twitter Google+ LinkedIn Telegram

مدارک مورد نیاز ویزا شنگن

ویزای شنگن، پاسپورت با حداقل شش ماه اعتبار - دو قطعه عکس - اصل شناسنامه، پرینت حساب بانکی‌، سند ملکی‌، گواهی اشتغال به کار. برای کسانی که اولین بار ویزای شنگن دریافت میکنند امکان ویزا با اعتبار بیش از ۱۵ روز میسر نمیباشد. اما اخذ ویزای بیشتر از ۱۵ روزه برای کسانی که قبلا حداقل یک ویزای شنگن در پاسپورت خود داشته اند امکانپذیر میباشد.

وقت سفارت و ویزای شنگن

مفتخریم با ارائه خدمات ویزا و ارائه وقت سفارت به صورت VIP شما عزیزان را در انجام امور سفر به اروپا همراهی نمائیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر در باره نحو دریافت وقت سفارت با شماره‌های 1815 و یا 02175905000 تماس حاصل نمایید.

تور های لحظه آخری

آفر تور های لحظه آخری و ارزان امروز
تور کوش آداسی و بدروم رفت 12 مرداد 4 * 6.450.000 تومان تومان 02175905000
تور تور آنتالیا 7روزه هتل u.all 5 * هتل آسکا لارا تنها نماینده فروش نرخ 12.790.000 تومان تومان 02175905000
تور آنتالیا 7روزه 4 * 6.970.000 تومان رفت 12مرداد تومان 02175905000
تور توراستانبول 3شب 3 * 4.170.000 تومان اعتبار تا 10آگوست تومان 02175905000

اطلاعات گردشگری

شرکت خدمات مسافرتی‌ امیر کبیر، ارائه دهنده و مجری تور‌های مسافرتی‌ خارجی‌، پرواز، هتل و اخذ ویزا شینگن به صورت تضمینی. 02175905809

تهران سعادت آباد بالاتر از میدان کاج عبقری دوم بلوار بهزاد شمالی مجتمع تندیس طبقه 1 واحد 7

فیسبوک امیرکبیر اینستاگرام امیرکبیر تلگرام امیرکبیر تویتر امیرکبیر یوتیوب امیرکبیر لینکدین امیرکبیر گوگل پلاس امیرکبیر